Zautomatyzowany system Andon

0
1122
Zautomatyzowany system Andon

System Andon, to doskonały wybór dla każdego przedsiębiorstwa, które pragnie usprawnić działanie w firmie. Możemy bowiem liczyć na to, że dzięki w pełni automatycznemu systemowi, wszystkie działania będą jak najszybciej podejmowane i nie będziemy musieli czekać na decyzję przełożonego. Dzięki aplikacji będzie on bowiem w sekundzie o wszystkim wiedział.

Usprawnienie komunikacji w firmie

Jeśli chodzi o system Andon, to przede wszystkim poprawia on komunikację w firmie. Pracownik, a przełożony są bowiem w doskonałej łączności. Kierownik i osoby decyzyjne mają wgląd w każdym etapie produkcji jak ona wygląda na ekranie swoich monitorów. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie.

Jeśli chodzi o inne plusy jakie możemy mieć za pomocą aplikacji Andon, to przede wszystkim najszybsze jak to tylko możliwe zgłaszanie awarii i usterek. System bowiem jednym kliknięciem umożliwia poinformowanie kierownika o tym fakcie.

Usprawnienia, które warto zastosować

System Andon, to technologia z pewnością warta uwagi. to właśnie za jej pomocą mamy możliwość, aby w firmie wszystko odbywało się z jak najmniejszym marnowaniem czasu. Pracownicy także zdecydowanie mniej się stresują, bo mają świadomość, że kierownik wie o wszystkim na bieżąco.

Aplikacja natomiast jest bardzo wygodna w użyciu i nie wymaga specjalnych szkoleń żeby bez problemu z niej korzystać. Z jej używaniem poradzi sobie każdy pracownik i z pewnością doceni walory jakie daje. Przedsiębiorstwo natomiast zobaczy ile czasu wcześniej marnowało na rzeczy, które teraz wykona za nas aplikacja.

„Czas, to pieniądz”

Należy pamiętać, że w każdej firmie, to właśnie czas jest najważniejszy. Jeśli w przedsiębiorstwie traci się go za dużo na czynności, które są konieczne bez systemu, to firma traci bardzo dużo pieniędzy. Czas każdego pracownika jest bardzo cenny, bo za to firma mu płaci. Z owym systemem nie będziemy musieli się obawiać nadmiernego tracenia czasu przez pracowników.

Każdy, kto z przełożonych będzie miał na swoim PC zainstalowaną aplikację z systemem Andon , może być pewny, że na każdym etapie produkcji będzie wiedział jak owa produkcja przebiega. jest to zdecydowane usprawnienie procesu produkcyjnego i oszczędność czasu i kierownictwa i pracowników.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Signalo

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here