Jak usunąć konto na twoo

0
2477
jak usunąć konto na twoo

Portale randkowe są w Polsce i na całym świecie bardzo popularne. Nie trzeba wychodzić z domu żeby poznać kogoś, z kim później można będzie się związać na całe życie. To ułatwienie dla tych osób, które pracują i nie mają na nic czasu. Internet im w tym skutecznie pomaga. Nie zawsze każda znajomość musi się kończyć sukcesem, ale im więcej próbujemy tym większe są nasze szanse.

Na samym początku można tylko rozmawiać czy to pisząc czy to dzwoniąc do siebie, a wtedy przekonamy się czy warto żeby doszło do spotkania czy nie. Jeśli czujemy, że warto to wtedy umawiamy się już w realnym świecie. Niestety częsty to, co sobie wyobrażaliśmy o tej osobie nagle się zmienia w rzeczywistości, dlatego nie zawsze od razu spotkamy taką osobę, z jaką chcemy być do końca swojego życia.

Serwis twoo dla randkujących

Jednym z najbardziej popularnych serwisów randkowych jest twoo. Tutaj można spotkać ludzi z całego kraju i można będzie sprawdzić czy jest tam również ktoś dla nas. Zainteresowanie tym serwisem jest bardzo duże i nie ma się, co dziwić, bo samotnych osób jest dzisiaj bardzo dużo. Warto wykorzystać każdą szanse na to żeby poznać kogoś nam bliskiego. Jeśli to nie będzie osoba, z którą zwiążemy się na całe życie to może to będzie dobry przyjaciel albo przyjaciółka.

Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy do tego tematu nastawienie. Najważniejsze to spróbować jak to wygląda, a wtedy przekonamy się czy warto było czy nie. Wiele osób jest zadowolonych, dlatego i my możemy do nich szybko dołączyć. W tym serwisie jak w każdym innym mamy możliwość założenia darmowego konta. Jeśli chcemy korzystać z większej ilości opcji to warto będzie zapłacić tym bardziej, że wcale to dużo nie kosztuje.

konto na twoo

Wtedy można będzie mieć dostęp do wszystkich możliwości, jakie daje nam ten serwis. Jeśli nie spróbujemy to się nie przekonamy czy warto było czy jednak traciliśmy jedynie czas. Tak dużej ilości osób, które mogą być dla nas potencjalnymi partnerami do życia nie znajdziemy w realnym świecie. Szukanie ich zajęłoby nam zbyt wiele czasu, a na pewno tego czasu aż tyle nie mamy.

Kasowanie naszego konta twoo

Jeśli nie jest nam już potrzebne konto w serwisie twoo to trzeba będzie je skasować. Może się tak zdarzyło, że dzięki serwisowi poznaliśmy kogoś, z kim jesteśmy i planujemy przyszłość, a zatem nie ma już sensu żeby dłużej tutaj być. Trzeba zakończyć swoją przygodę z tym serwisem i skupić się na swoim nowym związku. Wtedy na pewno coś z tego będzie i wszyscy będziemy szczęśliwi. Oczywiście, jeśli nie uda nam się związać na stałe z taką osobą to zawsze można wrócić do serwisu i próbować swoich sił dalej.

To dla każdego bardzo dobre rozwiązanie. Kasowanie konta jest też przeznaczone dla osób, które straciły nadzieje, że poznają kogoś im bliskiego. Nie zawsze wszystko idzie jak w reklamie, dlatego niektóre osoby nie maja cierpliwości i dlatego konto zamykają. Każdy ma do tego prawo i serwis nie robi z tym żadnego problemu. W razie chęci powrotu można będzie to zrobić w każdej chwili, tym bardziej, że założenie konta nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Jak skasować swoje twoo?

Nie jest to jakoś mocno skomplikowane i każdy sobie z tym na pewno poradzi. Musimy się zalogować na swoje konto podając login i hasło. Kolejny krok to przejście do ustawień. Nie będzie to trudne, bo mamy ikonkę składającą się z trzech kropek, która jest w prawym górnym roku. Trzeba tam kliknąć i już jesteśmy w ustawieniach. Na pierwszy miejscu w ustawieniach jest konto i trzeba znaleźć ikonkę ołówka, co oznacza, że jest tam edycja tego konta i można będzie dokonać zmian. Wchodząc w edycje konta przechodzimy do usuń konto.

tablet z androidem

Klikamy na to, ale to nie koniec. Teraz po stronie serwisu twoo jest zachęcenie nas do pozostania. Wygląda to tak, że przez trzy dni będziemy mogli korzystać za darmo z płatnego konta premium. Jeśli nie chcemy tego robić to po prostu klikamy na usuń konto. Jeśli nie chcemy otrzymywać żadnych informacji o serwisie twoo to trzeba to odznaczyć i wtedy te informacje nie będą nas wysyłane. Klikamy kontynuuje i mamy po sprawie.

Konto jest usunięte i nie musimy już do tego tematu wracać. Jest to bardzo prosty sposób i każdy sobie z tym poradzi. Jeśli wszystko wykonaliśmy tak jak trzeba to po usunięciu konta zostaniemy przeniesieni na stronę startową. Możemy nawet sprawdzić czy jesteśmy jeszcze czy nie próbując się zalogować. Gdybyśmy chcieli założyć ponownie konto to również można to zrobić w bardzo łatwy sposób i każdy nawet mniej doświadczonych internauta sobie z tym poradzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here