Jak ściągnąć film z fb

0
1771
film z fb

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Jeśli chcemy poznać nowych znajomych, ale również chcemy rozmawiać z ludźmi z pracy czy szkoły to w tym miejscu można będzie to wszystko zrobić. Setki milionów ludzi na świecie, na co dzień korzysta z Facebooka i my również możemy. Taki portal ma swoje zalety oraz wady. Każdy, kto tam był wie jak to wygląda i że można tam zapisywać się do znajomych nie tylko u osób, które znamy, ale również u osób, które podziwiamy jak sportowcy czy aktorzy.

Możemy robić, co tylko chcemy pod warunkiem, że jest to zgodne z prawem. Tylko wtedy nie będziemy mieć zablokowanego konta. Szybko można się przekonać jak to wygląda, bo wystarczy dodać jedną wypowiedź, która jest niepoprawna politycznie, a zaczną się nasze kłopoty. Wiele osób dołącza na Facebooku filmy i tutaj również trzeba uważać na to, co się robi, bo przecież nie chcemy mieć problemów.

Jeśli ktoś zapoznał się z regulaminem, jaki musiał zaakceptować to wie jak to wygląda i nie powinien mieć tutaj żadnych wątpliwości. Facebook nie zmusza nikogo do założenia konta, ale jeśli to robimy to akceptujemy ich warunki. Nie podoba nam się to? Nie ma problemu konto można szybko zlikwidować i nie będziemy mieć żadnych problemów.

Pobieramy różne film z Facebooka

Sposób na to żeby pobrać filmy jest kilka, dlatego trzeba się o wszystkich z nich dowiedzieć. Jeśli jesteśmy autorami filmu to możemy to zrobić naprawdę bardzo łatwego. Dodaliśmy przez telefon film i teraz chcemy go mieć na dysku komputera? To żaden problem. Wystarczy wejść do panelu reklamowego, a następnie rozwinąć menu wszystkie narzędzia. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kliknąć na filmy. To bardzo łatwo, bo wybieramy sobie film, który chcemy ściągnąć i klikamy prawym przyciskiem myszy.

smartfon

Wyświetli nam się opcja pobierz video. Często tutaj pojawia się problem, bo filmy nie są widoczne. Wiele osób film dodaje poprzez swój fanpage i wtedy trzeba będzie trochę inaczej przejść przez procedurę ściągania filmu na komputer. Trzeba wejść na swój fanpage i na narzędzia do publikowani. Następnym krok to przejść do zakładki filmy i wybrać ten film, który chcemy ściągnąć. Jeśli widzimy filmy to wybieramy post gdzie był on dodany.

Film trzeba powiększyć dzięki temu zobaczymy dodatkowe opcje do wyboru. Z opcji można wybrać pobieranie filmu, w jakości HD albo SD. Wszystko będzie zależne od tego, do czego nam film jest potrzebny. Ta opcja działa bardzo dobrze i każdy bez większych problemów może sobie z tym poradzić.

Jak pobrać film, jeśli nie jesteśmy jego właścicielami?

Musimy pamiętać o prawach autorskich takiego filmu, dlatego jeśli mamy dobre intencje to można go ściągnąć. Jeśli coś będziemy kombinować to może się to dla nas źle skończyć, dlatego nie ma, co ryzykować. Taki film można pobrać tak, że wchodzimy na odtwarzanie i później pojawiają się dodatkowe opcje filmu. Klikamy prawym przyciskiem na film i wybieramy adres strony, na której film się znajduje. Później można wejść na stronę, dzięki której ściągniemy taki film na swój dysk. Jest to prosty sposób, dlatego bez problemów sobie z tym poradzimy.

Trzeba tylko dokładnie skopiować adres filmu, bo inaczej nic nam z tego nie wyjdzie, a na pewno tego nie chcemy. Skoro już poświęcamy swój czas to chcemy widzieć efekty. Wybierając inny sposób na ściągniecie można zrobić to tak ze klikamy na odtwarzanie pojawiają się dodatkowe opcje. Klikamy w adres URL, który kopiujemy i przenosimy do przeglądarki internetowej. Klikając prawym przyciskiem na film otrzymamy różne opcje do wyboru w tym pobierz video. Jest to proste, dlatego wiele osób właśnie z tej opcji korzysta.

jak sciagnac film z fb

Nasze wszystkie filmy na fb

Filmów każdego dnia dodawanych jest bardzo dużo. Większość to jakiś zabawne sceny, dlatego wiele osób chce je mieć na swoim komputerze. Nie ma się, co dziwić, jeśli się tego teraz nie ściągnie to wszystko zniknie wśród tysięcy innych filmików i nigdy do tego nie wrócimy. To, dlatego warto czasami ściągach filmy i później do nich wracać. Filmów będzie dodawanych coraz więcej, bo zainteresowanie fb jest bardzo duże.

To, dlatego i my będziemy coś dodawać i nasi znajomi i osoby przez nic polecane. Prędzej czy później każdej osobie przyda się sposób na to jak ściągną taki film żeby był w dobrej, jakości i żeby to było legalne. Jeśli natrafimy na coś, co nas interesuje to już wiemy jak sobie to zachować na dłuższy czas. Dyski mamy dzisiaj bardzo pojemne, dlatego takich filmów na spokojnie zmieści się bardzo dużo i warto zacząć je ściągać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here