Jak poznać że podobam się dziewczynie

0
3826
jak poznać że podobam się dziewczynie

W dobie komputerów i dzisiejszej technologii cyfrowej bardzo często siedzimy przed ekranem i rozmawiamy z osobą po jego drugiej stronie. to jednak nie to samo, co rozmowa w cztery oczy na żywo, która moim zdaniem jest bardziej szczera i prawdziwa. Widzimy wzajemne emocje, pragnienia i czujemy myśli. Nie zawsze jednak jest tak fajnie i kolorowo i czasem nie wiadomo, na czym stoi się w relacji z dziewczyną i czy w ogóle to ma szansę na rozwój i przyszłość.

Na pewno nie jeden z was zastanawiał się i myślał jak poznać że podobam się dziewczynie, bo nie możesz zauważyć żadnych sygnałów z jej strony i nie wiesz, czy warto ją bliżej poznać. Tak naprawdę przekonanie się o tym, czy jest tobą zainteresowana, czy nie trudne nie jest, tak więc wystarczy odpowiednie podejście do całej sytuacji.

Przede wszystkim na początek kilka cennych uwag, których powinieneś przestrzegać, czyli na pewno nie być w żaden sposób nachalnym wobec dziewczyny. Nie wygłupiać się, bo dziewczyny za bardzo tego nie lubią, no i być szczerym. Jeżeli przykładowo chodzisz do tej samej szkoły, czy nawet klasy, co ta dziewczyna, to musisz od czasu do czasu poobserwować jej zachowanie.

chłopak i dziewczyna

To, czy na ciebie czasem patrzy, czy się uśmiecha, czy często cię o coś pyta, a może ostatnio zauważyłeś, że zmieniła fryzurę i ma na sobie nowe buty? To także są wygnały, że chce zwrócić twoją uwagę i że jej się podobasz. Tak naprawdę to czeka na to, aż zaproponujesz jej jakieś kino, czy po prostu spacer poi szkole. a może wspólne odrabianie lekcji? Wspólna potańcówka? Jeśli mieszkacie w miarę blisko siebie, to tym lepiej, Ogólnie często jest tak, że faceci nie potrafią wyczuć intencji kobiety. Nie mogą rozpoznać sygnałów, które one wysyłają i które mówią: „podobasz mi się”.

A wystarczy się naprawdę dobrze przyjrzeć. Takie najczęstsze sygnały to na pewno zerkanie w twoją stronę. Oczywiście nie cały czas, ale czujesz jej wzrok na sobie. Idźmy dalej. Chce koniecznie zwrócić twoją uwagę, tak więc dużo się rusza, wygląda na niecierpliwą, ogląda się za siebie, po bokach, robi to po to, żebyś na nią spojrzał. Są też nierzadko takie sytuacje, kiedy na przykład nieznajoma dziewczyna prosi ciebie o coś. Może to być zarówno odkręcenie butelki, albo przesunięcie czegoś ciężkiego.

Musisz wiedzieć, że cel tej pomocy jest zupełnie inny, niż myślisz, ponieważ dziewczyna chce w ten sposób zwrócić twoją uwagę. Wpadłeś jej w oko. Jest bardzo dużo sytuacji i miejsc, gdzie może ciebie to spotkać. Przyjmijmy, że postanowiłeś wypić sobie kawę w pobliskiej kawiarni. Siedzisz sam i chwilę po tobie wchodzi dziewczyna, która również zamawia coś do picia i siada bardzo blisko twojego stolika. Niby nic, po prostu siedzi, czyta gazetę i pije kawę. Ale – kiedy ukradkiem się jej przyjrzysz, zobaczysz sygnały, które są przez nią wysyłane w twoim kierunku.

Czyli niechcący spadnie jej łyżeczka na podłogę, będzie miała atak kaszlu, albo bardzo energicznie zacznie przeszukiwać swoją torebkę, żeby znaleźć jakiś (pewnie niepotrzebny na tą chwilę) drobiazg. Zacznie też malować usta szminką, albo bardzo często poprawiać włosy i od czasu do czasu zerkać w twoją stronę udając, że robi to wszystko całkiem przypadkiem. Podobasz się jej z pewnością. Inaczej dziewczyna by się nie zachowywała.

Wiadomo, że nie wiedziała, że tam jesteś i pijesz sobie kawę, ale to nawet lepiej, bo żadne z was nie było przygotowane na taką sytuację. Jeżeli dziewczyna się również tobie podoba, to nie pozostaje nic innego, jak podejść i zapytać się, czy możesz się dosiąść, bo przecież kawa smakuje o wiele lepiej, kiedy pije się ją we dwoje, niż w samotności. A może to początek fajnej i dobrze zapowiadającej się znajomości?

podobam się dziewczynie

Nigdy nic nie wiadomo, możemy zyskać kogoś bardzo bliskiego w naszym życiu i warto z takiej okazji skorzystać. Może tak właśnie miało być, że oboje znajdziecie się w tym samym miejscu o takiej samej porze, a w dodatku się sobie spodobacie? Najważniejsze w takiej chwili to być szczerym, prawdziwym i nikogo nie udawać. Bo prędzej czy później i tak nasza nieszczerość ujrzałaby światło dzienne.

W naszym życiu mieliśmy i z pewnością będziemy mieć wiele miłych i fajnych niespodzianek., które mogą przewrócić nasze życie o trzysta sześćdziesiąt stopni. A poznanie dziewczyny i spędzanie z nią czasu na pewno będzie jedną z nich. Warto więc patrzeć przed siebie, bo może być taka chwila, kiedy okaże się, że dziewczyna, której się podobamy jest bardzo blisko. Samotne osoby zrozumieją to doskonale, bo bardzo marzą o tym, aby mieć u swojego boku kogoś, z kim będzie szczęśliwy.

[Głosów:12    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here