REDOX HARDCORE – skład i dawkowanie

0
5595
REDOX HARDCORE - skład i dawkowanie

Przeglądając najnowsze suplementy i odżywki odchudzające, w oczy rzuca się Redox Hardcore od SFD. Jego skuteczność to zasługa pieczołowicie dobranego składu, który w odpowiednich dawkach może skutecznie wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej w organizmie.

Skład

Redox Hardcore to popularny spalacz tłuszczu, następca Redox Extreme. Oba suplementy sprzedawane są przez sklep SFD i uchodzą za najlepsze w swojej kategorii. Nie bez przyczyny – to zasługa kompozycji składników o wielowektorowym działaniu, które wspólnie tworzą mieszankę groźną dla nadmiernej tkanki tłuszczowej. Mowa o następujących składnikach:

  • ekstrakt z papryczki rocznej,
  • kofeina,
  • ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego,
  • ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej,
  • ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego,
  • ekstrakt z szafranu,
  • chrom,
  • różeniec górski,
  • magnez,
  • ekstrakt z żeńszenia właściwego.

Taki skład sprawia, że Redox Hardcore wyróżnia się wielokierunkowym wpływem na spalanie tkanki tłuszczowej. Ekstrakty, pierwiastki i substancje zawarte w suplemencie jednocześnie mają działanie termogeniczne, przyspieszają metabolizm, niwelują uczucie głodu, dodają energii i poprawiają samopoczucie. Taka mieszkanka znakomicie uzupełnia i wspiera odchudzanie, skracając jego czas i po prostu je ułatwiając.

Za termogeniczne właściwości Redox Hardcore odpowiada opatentowana formuła Capsimax, której podstawowym składnikiem jest ekstrakt z papryczki rocznej. To właśnie on zawiera kapsaicynę – związek, który bezpośrednio podnosi temperaturę organizmu, a tym samym przyczynia się do intensywniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Co ważne, podniesienie temperatury jest na tyle niewielkie, że pozostaje całkowicie bezpieczne dla organizmu i na co dzień się go nie odczuwa.

Działanie

Jeśli chodzi o podkręcenie metabolizmu dzięki spożyciu Redox Hardcore, kluczowe znaczenie mają tu ekstrakty z pokrzywy indyjskiej i ostrokrzewu paragwajskiego. Dzięki nim procesy przemiany materii zachodzą szybciej, co jest pożądanym zjawiskiem dla osób odchudzających się. Ekstrakty z szafranu tamaryndowca malabarskiego (garcinia cambogia) odpowiadają zaś za redukcję uczucia głodu, zapobiegając w ten sposób niekontrolowanemu podjadaniu, które jest częstą przyczyną nadwagi, otyłości i nieudanego odchudzania.

Ponieważ odchudzanie jest żmudnym i dość wyczerpującym dla organizmu procesem, w jego trakcie mogą pojawić się spadki nastroju, uczucie rezygnacji, po prostu gorsze dni, w których nic się nie chce. Aby temu zapobiec, w składzie Redox Hardcore producent umieścił różeniec górski, ekstrakt z szafranu i ekstrakt z żeńszenia właściwego. Wszystkie te rośliny wyróżniają się bowiem właściwościami korzystnymi dla procesów myślowych, koncentracji i nastroju.

Dawkowanie

Dawkowanie Redox Hardcore od SFD zależy od masy ciała. Ważąc mniej niż 80 kg, wystarczy jedna tabletka. Przy wadze od 80 kg do 120 kg można zwiększyć dawkę do dwóch tabletek, a powyżej 120 kg – do trzech. Pierwszą tabletkę należy przyjąć przed pierwszym posiłkiem bądź przed treningiem, drugą przed obiadem, a trzecią najpóźniej 6 godz. przed pójściem spać. Maksymalna dawka, której nie należy przekraczać, wynosi 3 tabletki na dobę.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

[Głosów:20    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here