Jak zajść szybko w ciążę

0
1919
jak zajść w ciążę

Czujesz, że w końcu nadszedł ten idealny moment na to, by zacząć starać się o dziecko. Mimo iż jesteś w pełni szczęśliwa ze swoim partnerem i nawet gdyby okazało się, że jesteś bezpłodna lub on nie może mieć dzieci, dalej chciałabyś pozostać w nim związku, marzysz o takiej prawdziwej i wesołej rodzince. Od zawsze wiedziałaś, że chcesz mieć dzieci i teraz nadeszła ta idealna pora, by swój plan w pełni zrealizować. Rozmawiałaś już nawet na ten temat ze swoim wybrankiem serca.

Oboje stwierdziliście, że macie na tyle dobrą sytuację finansową i ustabilizowane życie, że możecie sobie pozwolić aktualnie na powiększenie swojej małej jak na razie rodzinki. Jak zajść szybko w ciążę? Być może takie próby kojarzą ci się z bezustannym uprawianiem seksu. Zmuszaniem się do codziennych stosunków seksualnych, które z czasem przestają nawet doprowadzać twojego partnera do orgazmu, a wtedy zapłodnienie staje się niemożliwe.

Nie traktuj jednak tych przygotowań do ciąży aż tak poważnie

Niech będą to dla ciebie przyjemne momenty w życiu – dla ciebie i dla twojego partnera. Zadbajcie jedynie o swoją płodność i spróbujcie ją podwyższyć. Z tego tekstu dowiecie się również, jak się kochać, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę i spełnienie tego najpiękniejszego marzenia.

jak zajść szybko w ciążę

Mimo iż sama możesz obawiać się, że twoje próby zajścia w ciążę pójdą na marne, niektóre kobiety traktują je jak coś zupełnie naturalnego i przyjemnego. Bo seks sprawia nam wszystkim gigantyczną radość. Możliwość zetknięcia się w intymnej sytuacji z drugą osobą, do której pałamy miłością, zapewnia nam niesamowite wrażenia i ogromne emocje. Najprawdopodobniej nie miałabyś problemów z tym, by codziennie kochać się ze swoim partnerem.

Być może nawet uprawiacie seks znacznie częściej i teoretycznie moglibyście bez trudu starać się o powiększenie swojej rodzinki, jednakże gdy presja rośnie, ciężej zachować spokój i opanowanie. Wiesz teraz, że chcecie mieć swoje pierwsze dziecko, dlatego już przed udaniem się do łóżka zaczynasz spinać się w sobie. Twój partner może reagować podobnie. Nie chce cię zawieść, dlatego stara się stanąć na wysokości zadania, a efekt wtedy jest odwrotny. Oboje tracicie tą naturalną radość z bliskości i intymnych doznań.

Orgazmy stają się coraz rzadsze, a zajście w ciążę jest wtedy niemalże niemożliwe

Zamiast kochać się jak króliki i szaleć w łóżku dosłownie bez przerwy, skupcie się na tym, by uprawiać seks częściej podczas twoich dni płodnych. Koniecznie sprawdź, kiedy je masz. Podczas tych dni musicie jak najczęściej uprawiać seks, ale nie znaczy to wcale, że macie z niego rezygnować w dni niepłodne. Im częściej się kochacie, tym bardziej zwiększacie swoją szansę na powiększenie rodziny. Plemniki wykazują się bowiem dość długą żywotnością.

Nawet jeżeli zostaną przeniesione do twoich narządów płciowych w trakcie dni niepłodnych, do samego momentu zapłodnienia może dojść parę dni później, gdy już będziesz mieć dni płodne. Trzeba na to po prostu poczekać. Nie ufajcie więc mitowi, jakoby do zajścia w ciążę mogło dojść jedynie w czasie dni płodnych. Kochajcie się zawsze wtedy, gdy tylko zaczniecie mieć na to ochotę. Prędzej czy później na pewno uda ci się zajść w wymarzoną ciążę, a wasze starania na pewno nie pójdą na marne.

Nie możesz jednak traktować zajścia w ciążę jako swojego życiowego priorytetu. Jeżeli codziennie sprawdzasz w Internecie, jak zajść szybko w ciążę i rozmawiasz na ten temat ze swoimi siostrami czy koleżankami z pracy, sama wywołujesz u siebie ogromną presję. Naciskasz na siebie i swojego partnera, przez co tracisz swój naturalny spokój. Stajesz się zestresowana i zdenerwowana. Po kolejnej nieudanej próbie zajścia w ciążę twój stan psychiczny jeszcze bardziej się pogarsza.

w ciąży

Obawiasz się, że już nigdy nie doczekasz się dziecka, czujesz się tym wszystkim przybita i zmęczona, przez co twój układ nerwowy nie może działać zbyt dobrze. A pamiętaj, że stres może być właśnie tym czynnikiem, który nie dopuszcza twojego organizmu do zajścia w ciążę. Twoje ciało jest bardzo inteligentne. Pozwoli ci na urodzenie dziecka tylko wtedy, gdy uzna, że będziesz dla niego dobrą matką.

A czy zestresowana i wiecznie płacząca kobieta może okazać się dobrą opiekunką dla kilkuletniego maluszka? Sama odpowiedz sobie na to pytanie. Staraj się uspokoić i wyciszyć. Zrezygnuj ze stosowania używek, nie pal papierosów i nie pij alkoholu. Prowadź zdrowy i higieniczny tryb życia, a dużo łatwiej zajdziesz w swoją pierwszą ciążę. Będziesz też w stanie odpowiednio ją poprowadzić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here