Gdzie wykonać bezpłatne i odpłatne badania kontrolne?

0
2447
Gdzie wykonać bezpłatne i odpłatne badania kontrolne?

Cukrzyca czy choroby układu krążenia – to tylko dwie z wielu chorób, które trzeba systematycznie monitorować. Temu służą badania kontrolne. Gdzie zgłosić się na bezpłatne lub odpłatne badania kontrolne? Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, znamy odpowiedź na to pytanie.

Wrocław – Centrum Medyczne Synexus

Ponieważ Wrocław to duże miasto, nie brakuje w nim placówek medycznych. Nie wszystkie jednak świadczą takie same usługi – nie wszędzie wykonasz podstawowe i specjalistyczne badania. Tymczasem, jeżeli rozpoznano u Ciebie cukrzycę lub choroby układu krążenia, musisz regularnie zgłaszać się na badania kontrolne.

Gdzie na badania kontrolne mogą udać się osoby, których miejscem zamieszkania jest Wrocław? Centrum Medyczne Synexus działa na terenie całej Polski, a jedna z należących do niej przychodni funkcjonuje właśnie we Wrocławiu.

Skorzystaj z badań kontrolnych – zadbaj o siebie

Synexus Centrum Medyczne (Wrocław, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12) proponuje pacjentom wykonanie szeregu badań. W przychodni są realizowane badania:

  • serca i układu krążenia. Pacjenci mogą skorzystać m.in. z bezpłatnego pakietu kontroli kardiologicznej i bezpłatnej konsultacji lekarskiej;
  • cukrzycy. Przychodnia bierze udział w Akcji Promocja Zdrowia i proponuje pacjentom bezpłatny pakiet badań kontrolnych;
  • densytometryczne, pomiaru składu ciała. Pacjenci mogą też umówić się na badania kliniczne z zakresu chorób zwyrodnieniowych stawu kolanowego i/lub biodrowego.

Przychodnia Synexus we Wrocławiu pomaga również pacjentom, u których zdiagnozowano atopowe zapalenie skóry, stłuszczenie wątroby i łuszczycowe zapalenie stawów.

Jak zgłosić się na badania kontrolne?

Dzięki Akcji Promocja Zdrowia z bezpłatnych badań kontrolnych mogą skorzystać pacjenci mający więcej niż 30 lat, u których zdiagnozowano cukrzycę typu II. Jeżeli interesuje Cię to badanie lub inne wykonywane właśnie w Centrum Medycznym Synexus, umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Możesz też osobiście odwiedzić Centrum Medyczne (Wrocław, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12) i w rozmowie z pracownikiem recepcji zarezerwować pasujący Ci termin wizyty.

Jesteś zainteresowany szczegółami? Chcesz wiedzieć więcej o wybranych badaniach? Zajrzyj na stronę internetową przychodni Synexus. Znajdziesz tam również wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do placówki.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here