Torby męskie na ramię – hit, który zostanie z nami na dłużej

0
1858
Torby męskie na ramię – hit, który zostanie z nami na dłużej

Jeszcze kilka lat temu, mężczyźni wstydzili się korzystać z takich elementów wyposażenia, jak torby męskie na ramię. Uważano, że jest to asortyment przeznaczony dla kobiet, lecz każdy jednoznacznie przyznawał, że jest to bardzo wygodny i funkcjonalny produkt. Nic dziwnego, że przez wiele lat szukano zamienników, sprzedając przykładowo saszetki i wiele innych interesujących konstrukcji.

Obecnie temat mody jest dużo bardziej elastyczny, a to dzięki sieci i temu, że coraz mniej przejmujemy się opinia publiczną. Dodatkowo producenci i projektanci proponują nam coraz częściej torby męskie na ramię, które są bardzo stylowym dodatkiem. Świetnym przykładem jest między innymi środowisko hip-hopowe, które uznawane jest za najbardziej liberalne i nietolerancyjne względem odmienności i połączeń typu unisex. W tym momencie jednak nawet osoby preferujące tę subkulturę posiadają w swojej szafie taki element.

Funkcjonalność i komfort

Z wiekiem nosimy przy sobie coraz więcej. W dzieciństwie nie potrzebowaliśmy niemal niczego. Gdy byliśmy starsi, mieliśmy już klucze do domu i kilka złotych, na awaryjne sytuacje. Później pojawiły się telefony komórkowe, do których dołączył portfel. Te trzy elementy pozostają na dość długi okres w życiu młodych mężczyzn. Z czasem jednak dojść może długopis, jeszcze większa ilość kart i dokumentów (przez co portfel staje się grubszy) i naprawdę przeróżne elementy. Ciężko wszystko zmieścić w kieszeniach spodni, więc nie ma nic dziwnego, że większość osób finalnie decyduje się zainwestować w torby męskie na ramie.

Wypchane kieszenie to nie tylko mało estetyczny element, ale także powoduje on szybsze niszczenie naszych ubrań. Nie zawsze nosimy płaszcze, kurtki i bluzy wyposażone w kieszenie. Dodatkowo wszystko umiejscowione jest w jednym miejscu, co bez dwóch zdań, jest kolejnym, bardzo istotnym atutem.

Jak dopasować torbę na ramię do swojego stylu?

Kiedyś niewielkie torby męskie na ramie były zazwyczaj eleganckie. Oczywiście abstrahując od tego, że większość Panów wybierała teczki, które musieli stale trzymać. Naturalnie w dalszym ciągu można znaleźć wiele produktów skórzany od popularnych projektantów i producentów luksusowych akcesoriów, lecz pojawia się coraz więcej opcji sportowych lub uniwersalnych. W tym momencie każda firma posiada torby męskie na ramie w swojej ofercie, dostosowując jej styl i design do grupy odbiorców. Co ciekawe, często spotkać można również modele sportowe. Są one przede wszystkim niewielkie, lekkie, poręczne i wykonane z wytrzymałego syntetycznego materiału.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here