Nowe i używane auta – kupisz w salonie dealerskim marki

0
2309
Nowe i używane auta – kupisz w salonie dealerskim marki

Chcesz kupić dobre auto? Zajrzyj do salonu dealerskiego marki niezależnie od tego, czy masz na oku nowe czy używane modele!

Samochody dostępne w salonach dealerskich kojarzymy przede wszystkim z nowymi modelami. Jednak oprócz nich wielu dealerów prowadzi także sprzedaż pojazdów z drugiej ręki.

Wybranie dobrego auta może być jak poszukiwanie igły w stogu siana – dotyczy to przede wszystkim rynku samochodów używanych. Chociaż do dyspozycji są tysiące modeli, to jednak wyszukanie tego w odpowiednim stanie technicznym może być bardzo trudne.

Właśnie dlatego tak wiele salonów dealerskich ma w ofercie nie tylko samochody prosto z fabryki, ale również te z drugiej ręki, między innymi modele osobowe i dostawcze, na przykład w salonach Forda znajdziemy takie auta jak Ford Tourneo Connect, Ford Mondeo, Ford Focus, dlatego jest w czym przebierać.

Używane auto od dealera – tak czy nie?

Zakupienie używanego samochodu w salonie dealerskim ma wiele zalet, ale ma także kilka wad. Kiedy warto zdecydować się na taką transakcję?

Auta używane od dealerów to przede wszystkim bezpieczna transakcja – przed wystawieniem na sprzedaż pojazdy są dokładnie sprawdzane i ewentualnie naprawiane, dzięki czemu ich zakup nie jest związany z żadnym ryzykiem. Co więcej, kupujący otrzymuje gwarancję na samochód używany.

Można też skorzystać z pełnej gamy dodatkowych udogodnień, na przykład na miejscu wykupić ubezpieczenie komunikacyjne, skorzystać z ofert finansowania takich jak kredyty samochodowe czy leasing, otrzymać dodatkowe obniżki czy gratisy do pojazdu.

Są jednak pewne minusy. Auta używane w salonach dealerskich to głównie modele nowsze, a co za tym idzie, mają również wyższe ceny. Wobec tego osoby celujące w tańsze samochody nie znajdą w salonach dealerów wielu atrakcyjnych ofert przeznaczonych dla siebie.

Sprawdź oferty on-line już teraz!

Zarówno nowe, jak i używane samochody w salonach dealerskich można sprawdzić już teraz – bezpośrednio na stronach internetowych marek oraz konkretnych salonów dealerskich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here