Kosmetyki do gabinetów – o czym musisz pamiętać przy ich wyborze? Podpowiadamy!

0
2204
Kosmetyki do gabinetów – o czym musisz pamiętać przy ich wyborze? Podpowiadamy!

Nie ulega wątpliwości, że preparaty stosowane w gabinetach kosmetycznych mają ogromne znaczenie, gdy chodzi o rezultaty zabiegów upiększających. Właśnie dlatego ich odpowiedni wybór jest tak ważny. Na co należy zwracać uwagę?

Kosmetyki do gabinetów – wymagania klientek

Mimo, iż to kosmetyczka posiada wiedzę na temat tego co powinno znajdować się w składzie to nie bez znaczenia będą również opinie jej klientek. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza przy wyborze zapachów i konsystencji. Mogłoby się wydawać, że najlepsze będą kosmetyki bezzapachowe, ponieważ wówczas można by nazwać je uniwersalnymi. Okazuje się jednak, że panie wychodzące z gabinetu chcą czuć na sobie, że w nim były. Lubią przyjemne, nie natarczywe zapachy, które podnoszą poziom postrzegania usług. Co do konsystencji również mogą mieć swoje wymagania. Większości osób przeszkadzają produkty, które pozostawiają na skórze lepki film. Znacznie bardziej wolą, gdy produkt szybko się wchłania i pozostawia np. uczucie wygładzenia.

Kosmetyki do gabinetów – cena adekwatna do jakości

Wybierając dostawcę kosmetyków do gabinetów oczywiście należy zwracać uwagę również na cenę. Ta powinna odpowiadać na promocje konkurencji, ale przede wszystkim być dostosowana do jakości produktu. Jak ją sprawdzić? Po pierwsze, analiza składu kosmetyku. Nikt nie chce płacić za tzw wypełniacze, które bardzo często zajmują wyższe pozycje na etykietach niż substancje aktywne.  Wybierając kosmetyki do gabinetów trzeba zwracać uwagę właśnie na te drugie. Niech to one dominują w składzie. Najlepsze preparaty składają się wyłącznie z takich składników. Dlaczego jest to tak istotne? Dlatego, że efekty kuracji pojawią się znacznie szybciej i utrzymają się one na dłużej. Przełoży się to na zyski, ponieważ zadowolona klientka nie tylko wróci, ale również przyciągnie za sobą koleżanki. W cenie produktów można dostać coś jeszcze. Mianowicie niektóre firmy takie jak https://phyris.mensabeauty.pl/ wraz ze swoimi kosmetykami oferują również liczne szkolenia. To one podnoszą kwalifikacje personelu salonu kosmetycznego. Mogą również przynieść spore korzyści właścicielce gabinetu. Mowa tutaj o pomocy w sytuacjach kryzysowych, a także bieżących kwestiach jak np. zatrudnianiu nowych pracowników. Dzięki takiej kompleksowej opiece salon i jego właściciel mogą czuć się bezpiecznie. Klientki z kolei będą chętnie wracały zachęcone zadowalającymi efektami pracy zespołu i dobranych kosmetyków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here