Napisz na krzykaczu
Wyloguj sie Masz problem? Skorzystaj z pomocy.

Pytano

  • ONLINE62
  • PYTANIA234,689
  • LUDZIE28,350
  • ODPOWIEDZI2,447,655

Dla każdego człowieka szczęście jest czymś innym. Największym nieszczęściem dla wielu osób jest samotność i to jej najczęściej boją się ludzie. Każdy z nas potrzebuje przecież innych ludzi, aby czuć się potrzebnym i kochanym. Uważam, że człowiekowi do szczęścia drugi człowiek jest bardzo potrzebny, ponieważ dzięki niemu możemy poznać takie uczucia jak miłość czy przyjaźń oraz uczymy się w jakiej mierze darzyć drugą osobę zaufaniem. Człowieka nam nie może zastąpić zwierzę bądź przedmiot. Oczekujemy od najbliższych pomocy, której nie udzieli nam nikt poza nimi.

Może się okazać, że jeden drugiemu nie będzie przynosił szczęścia, wręcz na odwrót. Są czasem sytuacje, kiedy mamy dość ludzi i chcielibyśmy zostać sami lecz ludzie są tylko ludźmi. Musimy pamiętać, że ludzie potrafią przecież ranić innych, zadawać ból, zabijać.

Pomimo to potrzebujemy siebie do szczęścia. Potrzebujemy np. rodziny, która będzie pomagać i wspierać w trudnych chwilach. Uważam, że jest to wielkie szczęście, że można mieć kogoś, kto będzie nas kochał i będzie z nami w dobrych i złych chwilach. Dlatego człowiek człowiekowi jest potrzebny do szczęścia.
Dodano ponad 2018 lata temu czytano 965 razy
Adres url
Copyright © 2011 Pytano.pl