Napisz na krzykaczu
Wyloguj sie Masz problem? Skorzystaj z pomocy.

Pytano

 • ONLINE78
 • PYTANIA234,687
 • LUDZIE28,349
 • ODPOWIEDZI2,447,651

robie juz wszystko gadam z nim o wszystkiem a on dalej nic to co ja mam zrobic co .?powiedzie mi .?

gadam z nim :
o koszu czego on kocha
itp wiec pomocy

Wasze odpowiedzi (12)

 • Odpowiadanie dostępne tylko dla zalogowanych. Zaloguj się
 • offline
  Mari Pomógł: 0 rok temu

  Rzeczowo jestem osłupiały, że jeszcze nie odszukałeś odpowiedzi na twoje pytanie, zobacz tutaj : [LINK]

 • offline
  Arkadiuszek Pomógł: 0 ponad 2 lata temu

  Wielce jestem zmieszany, że jeszcze nie masz odpowiedzi na twoje pytanie, zajrzyj tu : [LINK]

 • offline
  Mieczysław Pomógł: 0 ponad 2 lata temu

  Pragmatycznie jestem zdziwiony, że jeszcze nie odszukałeś odpowiedzi na swoje pytanie, ogarnij tam : [LINK]

 • offline
  Mokutara Pomogła: 0 ponad 2 lata temu

  Nieludzko jestem oszołomiony, że jeszcze nie odszukałeś odpowiedzi na swoje pytanie, zajrzyj tam : [LINK]

 • offline
  Somnians.? Pomogła: 45 ponad 5 lata temu

  Widujesz go codziennie rano w autobusie. Wydaje ci się, ze na ciebie zerka, ale nie masz pewności. Stale go spotykasz i jest w zasięgu ręki, ale nie wiesz jak zacząć rozmowę? Poniżej znajdziesz kilka sposobów jak zacząć rozmowę z facetem, który cię interesuje i osiągnąć sukces. Jedyne, czym musisz dysponować to odrobina odwagi, by do niego podejść.

  1Złap jego wzrok i uśmiechnij się.  Poziom sukcesu: 60%
  Wymagany poziom odwagi: 6/10  Następnym razem, gdy go zobaczysz chwyć jego spojrzenie i uśmiechnij się do niego. Wasz kontakt wzrokowypowinien trwać około trzech sekund, zanim spojrzysz na coś innego. Jeżeli to możliwe zarumień się trochę patrząc na niego z daleka. Jeżeli on jest tobą zainteresowany z pewnością również się uśmiechnie lub nawet podejdzie do ciebie. Jeżeli tak się nie stanie, co jakiś czas złap kontakt wzrokowy jeszcze dwa, trzy razy i za każdym razem dłużej patrz na niego uśmiechając się jednocześnie. Podnieś włosy do góry i flirtuj jak szalona. Pozwól, by to on zaczął konwersację.
  krok
  2Zapytaj, czy możesz pożyczyć długopis.  Poziom sukcesu: 50%
  Wymagany poziom odwagi:7/10  Weź ze sobą krzyżówkę lub swój terminarz czy notatnik. Udawaj, że przeszukujesz torebkę w poszukiwaniu długopisu, a następnie z uśmiechem na twarzy zapytaj go czy nie ma może pożyć długopisu lub ołówka. Być może będzie miał i będzie bardziej, niż zadowolony, że może ci służyć pomocą. Użyj długopisu, by zapisać krótką notatkę lub wypełnić ze dwa hasła w krzyżówce i oddaj długopis dziękując z wdziękiem. Powiedz coś w stylu ?Dziękuję bardzo, ratujesz mi życie?. Jeżeli jest tobą zainteresowany będzie to dla niego sugestia, by zacząć bardziej znaczącą rozmowę. Jeżeli jednak po prostu weźmie długopis i powie ?nie ma problemu? to widać jest miły i ładny, ale niezbyt domyślny lub niezainteresowany.
  krok
  3Zapytaj o godzinę.  Poziom sukcesu: 50%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Jeżeli jest jednym z tych facetów, którzy noszą zegarek lub wiesz, że zerknie na telefon i powie ci, która jest godzina, zapytaj go o czas. Będzie zachwycony, twoją prośbą, bo będzie mógł dalej pociągnąć rozmowę. Jeżeli nie będzie kontynuował rozmowy, podziękuj mu za podanie godziny i pochwal jego zegarek. W ten sposób dasz mu jeszcze jedną szansę, aby rozpoczął rozmowę z tobą. To bardzo subtelny, ale skuteczny sposób na rozpoczęcie rozmowy, po prostu nie masz zegarka lub nie możesz zerknąć na ekran swojego telefonu.
  krok
  4Skomentuj pogodę.  Poziom sukcesu: 60%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Pada deszcz, grad, śnieg czy jest słoneczny dzień? Jeden z najskuteczniejszych sposobów, by rozpocząć rozmowę to krótki komentarz dotyczący pogody. Bądź wesoła, nie narzekaj, jeżeli to możliwe złap kontakt wzrokowy i uśmiechnij się. Jeżeli pada deszcz, ty masz parasolkę a on nie, zaoferuj mu, że się podzielisz. Jeżeli jest słoneczny dzień, westchnij, uśmiechnij się i powiedz ?Och, jaki piękny dzień?. Jeżeli jest tobą zainteresowany skorzysta z takiej okazji, by rozpocząć rozmowę.
  krok
  5Zachwycaj się jego psem.  Poziom sukcesu: 90%
  Wymagany poziom odwagi: 5/10  Jeżeli facet przychodzi do parku ze swoim psiakiem, pewnie jest przyzwyczajony, że zagadują go zarówno starsze jak i młodsze, atrakcyjne dziewczyny (takie jak ty). Podziwiaj jego psiaka i zapytaj, czy możesz go pogłaskać. To doskonały początek konwersacji, ponieważ możesz kontynuować zadawanie pytań o jego pupila, a on na pewno zaangażuje się w tą rozmowę. Zapytaj o wiek zwierzaka, imię, rasę, powiedz coś miłego na temat jego zachowania i tresury. Jeżeli facet jest zainteresowany, to chętnie podejmie dalszą rozmowę już na tematy nie koniecznie związane z jego ulubieńcem. Jeżeli jednak nie jest, to odpowie ci na pytania i pójdzie dalej w swoją stronę.
  krok
  6Skomentuj jego strój.  Poziom sukcesu: 50%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Widzisz go w miejscu publicznym i podoba ci się to, co ma na sobie, więc powiedz mu to. Ale bądź oryginalna, powiedz coś w stylu ?Naprawdę podobają mi się twoje buty, czy to Reeboki??. Jeżeli on nie zareaguje możesz pójść dalej i zapytać ?Gdzie je znalazłeś? Są zupełnie inne?. Jeżeli jest tobą zainteresowany podejmie tematów butów tylko po to, by kontynuować rozmowę z tobą. Jeżeli planujesz powiedzieć mu komplement upewnij się, że będzie on brzmiał szczerze i wiarygodnie.
  krok
  7Zapytaj o muzykę.  Poziom sukcesu: 60%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Jeżeli jesteście w klubie, kawiarni lub on słucha muzyki, którą i ty słyszysz, zapytaj go czy zna tytuł tego utworu, który właśnie leci lub chociaż nazwę zespołu, który go wykonuje. Możesz powiedzieć coś w stylu ?Bardzo lubię tą piosenkę, czy wiesz może, kto ją śpiewa??. Możesz też nucić ta piosenkę razem z wykonawcą w radiu. Nawiąż z chłopakiem kontakt wzrokowy, uśmiechnij się i powiedz ?Kocham ten kawałek? i poczekaj, co on na to powie. Tak czy inaczej jest to dobry sposób, by nawiązać nić porozumienia.

  krok
  8Zapytaj go o znajomego.  Poziom sukcesu: 70%
  Wymagany poziom odwagi: 8/10  Jeżeli jest kolegą twojego kolegi lub koleżanki możesz zacząć konwersację pytając go o wspólnego znajomego. Nie bój się zadać pytania, na które znasz odpowiedź. Zapytaj delikatnie, ?Kiedy ostatnio widziałeś się z kumplem??. Albo ?Idziesz na imprezę, którą on organizuje w następną sobotę??. Pytając o przyjaciela i wysłuchując tego, co ma do powiedzenia dasz mu szansę, aby podtrzymał rozmowę. Jest to dobry sposób również dlatego, że możesz potem zapytać kolegę czy chłopak wspominał coś o tobie.
  krok
  9Zapytaj o drogę.  Poziom sukcesu: 70%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Mężczyźni nienawidzą przyznawać się do tego, że się zgubili, ale uwielbiają wskazywać zagubionym właściwy kierunek. Możesz zapytać jak dojść do jakiejś kawiarni, czy baru lub po prostu o konkretną ulicę. Tak czy inaczej on będzie zadowolony, że może ci pomóc i wskazać właściwy kierunek. Może także zaproponuje, że cię tam zaprowadzi. Jeżeli tak, to bingo. Podczas spaceru możecie porozmawiać o różnych rzeczach, a kiedy już dojdziecie do miejsca, o które pytałaś, możesz mu zaproponować kawę. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, pewnie wymienicie się numerami telefonu.
  krok
  10Zapytaj o rozkład jazdy autobusu lub pociągu.  Poziom sukcesu: 40%
  Wymagany poziom odwagi: 5/10  Ten sposób nie jest tak skuteczny jak inne, ponieważ on może się nie zorientować, że z nim flirtujesz. Każdy w końcu może zapytać o porę odjazdu pociągu. Dlatego ważne jest, by ostrożnie używać tego sposobu rozpoczęcia rozmowy. Nawiąż z nim kontakt wzrokowy, uśmiechnij się i podejdź. Kiedy już zbliżysz się do niego, zapytaj delikatnie czy nie wie, o której podjedzie autobus lub pociąg. Gdy usłyszysz odpowiedź i wyczujesz pozytywne wibracje, powiedz mu ?dziękuję? i przedstaw się. Jeżeli tylko zapytasz się o rozkład jazdy, może to być dla niego za mało, by zaczął dalszą rozmowę.
  krok
  11Zapytaj, co jest dobre.  Poziom sukcesu: 80%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Jeżeli stoicie w kolejce w restauracji lub siedzicie razem przy pustym barze zapytaj go, co warto zjeść lub co on zamawia i powiedz, że wygląda to całkiem smakowicie. Jeżeli to kawa lub jakiś drink zapytaj, co w nim jest. Jeżeli jest tobą zainteresowany, to z pewnością będzie podtrzymywał rozmowę, a może nawet zaproponuje ci, byś spróbowała trochę jego porcji.
  krok
  12Zapytaj o książkę lub magazyn.  Poziom sukcesu: 90%
  Wymagany poziom odwagi: 8/10  Jeżeli spotkałaś go w autobusie, poczekalni lub księgarni, gdy podniesie wzrok znad książki nawiąż kontakt wzrokowy, uśmiechnij się i zapytaj, co czyta. Ale uważaj by mu nie przeszkodzić, gdy jest mocno zaczytany. Jeżeli znasz autora książki, możesz mu to powiedzieć i poprosić, by porównał tą książkę z innymi tego samego twórcy lub po prostu zapytaj czy jest dobra. Nie pytaj, o czym jest ta książka, bo to czasem trudne do wytłumaczenia. Rozmowa o książce lub magazynie to doskonały sposób na nawiązanie ciekawej rozmowy, ponieważ wiesz już, co go interesuje.
  krok
  13Zapytaj o wynik.  Poziom sukcesu: 70%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Jeżeli jesteście w barze, pubie lub na jakiejś imprezie sportowej, zapytaj faceta o wynik lub poproś, by wyjaśnił ci, na czym polega ta gra. Możesz także zapytać, której drużynie kibicuje, lub co sądzi o trenerze lub jakimś konkretnym zawodniku. Mężczyźni kochają rozmawiać o sporcie i wyrażać swoje opinie, więc to fantastyczny początek rozmowy. Nawet, jeżeli nienawidzisz sportu słuchaj z zaciekawieniem tego, co facet mówi i zawsze uśmiechaj się do niego.
  krok
  14Wyślij mu drinka.  Poziom sukcesu: 90%
  Wymagany poziom odwagi: 9/10  Jesteście w pubie lub barze, a on spogląda na ciebie przez cały wieczór, ale nie ośmiela się podejść? Wyślij mu drinka. Od razu będzie wiedział, że jesteś nim zainteresowana i podejdzie podziękować za drinka i przedstawić się. Teraz masz swoją szansę. Przedstaw się i powiedz mu jakiś komplement. Bądź przy tym zdecydowana i oryginalna. Nie stosuj banalnych, oklepanych formułek, bądź inteligentna i urocza. Czasami trudno zebrać się na odwagę, by to zrobić, ale warto, to działa.
  krok
  15Zapytaj o jego gadżety.  Poziom sukcesu: 80%
  Wymagany poziom odwagi: 7/10  Jeżeli istnieje coś, co mężczyźni kochają bardziej, niż sport to są to właśnie nowoczesne technologie. Mężczyźni zawsze mają świetne telefony, iPody, notebooki itp. Facet, który cię interesuje zawsze ma przy sobie jakiś gadżet, więc śmiało możesz go o to zapytać. Jeżeli bawi się iPodem, możesz zapytać co jest na jego playliście. To zawsze doskonały sposób na rozpoczęcie rozmowy, gdyż on nie będzie chciał przestać rozmawiać o swoich ulubionych zabawkach.

  ___________________________________________
  Z internetu

 • offline
  Misiek ;* Pomogła: 16 ponad 5 lata temu

  Nie możesz sie jego wstydzić.a co jak będziecie parą to co... też będziesz się wstydzić.!? Nie!.

  Gadaj do niego -
  -czy ma dziewczynę?
  -Co o tobie sądzi?
  I INNE.
  ---------------------------------------------

  A jak zarywać.

  Jak go widzisz to pomachaj ręką i powiedz ,Hejj'. I strzel ładny uśmiech. Zalezy jaki jak ładniej ci jest z szerokim uśmiechem to szeroki a jak w normalnym jest ci ładnie to normalny xd.
  ------------------------

  Zapytaj go jakie lubi dziewczyny ?.
  to znaczy na przykład:
  - Czy lubi dziewczyny pomalowane czy nie?.


  Staraj się nie udawać nikogo innego tylko rób to co zazwyczaj robisz .
  POWODZENIA^^

  Myślę że pomogłam jakbyś jeszcze chciała coś wiedzieć to napisz do mnie

  najlepsza odpowiedź
 • offline
  myszka Pomogła: 1 ponad 5 lata temu

  jak spotkalismy sie przytulil mnie i wgl

 • offline
  myszka Pomogła: 1 ponad 5 lata temu

  pisze co chwile do niego

 • offline
  Influence Pomogła: 31 ponad 5 lata temu

  Skoro on nic, to może mu do gustu nie przypadłaś?

 • offline
  Miaa ;* Pomogła: 2 ponad 5 lata temu

  powiedz mu l8ub napisz na gg coś miłego

 • offline
  myszka Pomogła: 1 ponad 5 lata temu

  pomocy

 • offline
  aguu25 Pomogła: 3 ponad 5 lata temu

  ja też nie wiem jak zagadać.. po prostu wstydze się ich..!

Nowe pytania z tej kategorii

Czy to prawda??

przez Anastazja. 3 miesiące temu | 1 odpowiedź

Copyright © 2011 Pytano.pl