Napisz na krzykaczu
Wyloguj sie Masz problem? Skorzystaj z pomocy.

Pytano

 • ONLINE55
 • PYTANIA234,688
 • LUDZIE28,350
 • ODPOWIEDZI2,447,653

Nie mogę na siebie patrzeć,co robię z życiem.Jak ktoś mi niemiłego powie to nie zawsze wiem jak mam się odezwać a potem sobie to wypominam i płaczę.Jestem słabą osobą i wiem,że zginę jeśli pogłębię się w mojej nieśmiałości.
Chciałabym to zmienić,ponieważ przeszkadza mi to w normalnym życiu,chce walczyć z tym by osiągnąć cel i przezwyciężyć moją włóczącą się pasożytniczą-samotność(nie chodzi mi o chłopaków) oraz pozbyć się natarczywych złych wspomnień związanych z niemiłymi przeżyciami.
Chciałabym być silna,ponieważ mocniejsi dokuczają słabszym i nie chcę wyjść tak do szkoły średniej,chce wejść pewną stopą.
Boję się odważyć,ośmieszyć a zarazem wstydzę się pójść do psychologa,ponieważ wstydzę się przyznać do tego,że jestem słaba i nieśmiała.
Czuję się wtedy jakby ktoś mi wbił nóż prosto w serce,jeśli powie,że jestem cichą i spokojną osobą(nie uważam inaczej),bo się tego wstydzę,jakbym miała trąd i ludzie omijali mnie przez to łukiem.
Wiem,nieodpowiednie zachowanie,ale no cóż,trzeba walczyć o to,aby być szczęśliwym i właśnie chce się stać osobą silną,by nie dać się \\\\\\\"złapać\\\\\\\" każdej trudności,która mnie spotka...

Wasze odpowiedzi (3)

 • Odpowiadanie dostępne tylko dla zalogowanych. Zaloguj się
 • offline
  Monia<3 Pomogła: 12 ponad 3 lata temu

  Endorfiny Ci pomogą Jeżeli zaczniesz tego chcieć

 • offline
  Minerai Pomogła: 132 ponad 3 lata temu

  \'Miej wyjebane a będzie Ci dane\' ja z taką myślą przestałam być szarą myszką.
  Teraz to nie ja boję się ludzi, lecz ludzie boją się mnie. Głowa do góry

 • offline
  69 Pomogła: 20 ponad 3 lata temu

  kurde, nie wiem jak mam nawet to napisać co mam na myśli.
  musisz pozbierać wszystkie myśli, musisz zacisnąć pięść i krzyknąć, krzynkąć że jesteś idealna! musisz sobie sama wmawiać że jest dobrze, że jesteś silna. w końcu w to sama uwierzysz. a wiara czyni cuda. poprostu miej ciągle w głowie, że jesteś pięnka, że jesteś silna, że będzie wszystko dobrze. uwierz w siebie!
  muzyka- muzyka też strasznie podnosi nas na duchu.

  nie wiem co jeszcze moge Ci napisać. UWIERZ W SIEBIE!

  jak coś to możesz na priv. napisać

Nowe pytania z tej kategorii

Pomocy

przez hobbit 3 miesiące temu | 3 odpowiedzi

Copyright © 2011 Pytano.pl