Napisz na krzykaczu
Wyloguj sie Masz problem? Skorzystaj z pomocy.

Pytano

 • ONLINE56
 • PYTANIA234,688
 • LUDZIE28,350
 • ODPOWIEDZI2,447,653

Moim zdaniem przyjaźń polega na wspólnym szanowaniu się ,szczerości i tolerancji. Polega ona na możliwości liczenia na kogoś w każdej sytuacji. Przyjaźń powinna być niezachwiana i prawdziwa. Prawdziwy przyjaciel przyjdzie do Ciebie nawet w środku nocy. Dobry przyjaciel jest to ktoś z kim masz wspólne tematy ,zawsze Ci pomorze i to on będzie za tobą płakał .Przyjaciel to ktoś taki bez którego nie wytrzymujesz dłuższej rozłąki, musisz z nim utrzymywać kontakt i wiedzieć co u niego . Prawdziwy przyjaciel pociesza cię i wspiera jak może, pomaga ci gdy masz problem i zawsze jest przy tobie ,możesz powiedzieć mu wszystko i mieć pewność ,że zachowa to dla siebie. Przyjaźń to nie tylko znajomość bez problemów .Bywają kłótnie ,szczere rozmowy, łzy a potem powrót do rzeczywistości i wybaczenie osobie do której masz pełne zaufanie i możesz jej o wszystkim powiedzieć .Przyjaciel jest jak członek rodziny ,osoba która jest dla ciebie najważniejsza .Także przyjaciel jest to osoba, która się nie będzie krępować np. zjada ostatni kawałek pizzy, wchodzi nieproszony do mojego domu i krzyczy \'\'przybyłem\'\', częstuje się sam co jest główną przyczyną braku jedzenia w mojej lodówce ,siedziałby ze mną w jednej celi mówiąc : ,,to było super\'\' . Jesteśmy przyjaciółmi. Ty się śmiejesz ,ja się śmieję .Ty płaczesz ,ja płaczę .Ty skaczesz z mostu ,a ja biorę łódkę i ratuję twoje upośledzone cztery litery .

Wasze odpowiedzi (4)

 • Odpowiadanie dostępne tylko dla zalogowanych. Zaloguj się
 • offline
  Sad Devil Pomogła: 26 ponad 3 lata temu

  To jest bardziej jak długi monolog na temat przyjaźni.

 • offline
  Lennyk Pomogła: 35 ponad 3 lata temu

  Nie
  To jest tekst mówiący o tym czym jest przyjaźń, a nie opowiadanie.
  Poza tym przydałoby się to jakos rozwinąć, wprowadzić bohaterów na przykład. Może jeśli będzie dłuższe będzie lepiej. Bo jak na razie to jest takie lanie wody.
  I radziłabym zmienić ragment o upośledzonych czterech literach. I sa zbyt częste powtórzenia slowa \"przyjaciel\".

 • offline
  Layla Pomogła: 34 ponad 3 lata temu

  Nope.
  Opowiadanie zawiera co najmniej 6 wypowiedzi głównych bohaterów. Więcej opisów, więcej słów.

 • offline
  Mephisto Pomogła: 52 ponad 3 lata temu

  Nie.
  Trochę więcej kreatywności.
  Język polski to sztuka - opowiadania to sztuka. Gdybym na miejscu nauczyciele przeczytał coś takiego, ber urazy, ale pomyślałbym, ze uczę w jakimś kole dla osób upośledzonych.
  PS Opowiadanie ma mieć fabułę i punkt kulminacyjny tez może być, ale nie musi, a tego, co napisałaś opowiadaniem nie można nazwać. Wybacz.

Nowe pytania z tej kategorii

Copyright © 2011 Pytano.pl