Napisz na krzykaczu
Wyloguj sie Masz problem? Skorzystaj z pomocy.

Pytano

 • ONLINE1
 • PYTANIA5
 • LUDZIE10
 • ODPOWIEDZI2,283,598
Zakochałam się w gwieździe wielkiego ekranu!

Na naszym świecie jest coraz więcej dziewcząt, które wzdychają do zdjęć sławnych muzyków, piosenkarzy, aktorów lub sportowców. Wpajają się w stan zakochania. Starają się wiedzieć o tym mężczyźnie wszystko. Przerabiają zdjęcia, aby zamiast twarzy jakiejś dziewczyny widniała tam ich podobizna. Czy to oby normalne?

Pierwszą rzeczą, którą należy wyjaśnić jest fakt iż na pewno nie jesteś zakochana. Możliwe tutaj jedynie jest zauroczenie. Nie możesz kochać jakiejś gwiazdy tylko ze względu na jej wygląd. Nie znasz go, nie wiesz jaki jest. Nie wiesz czym się interesuje. Jednym słowem nie ma tematu. To co piszą o nim gazety tylko drukowe szmatławce, aby przedstawić go w dobrym świetle. Cóż, należy szczerze wyznać, iż jeszcze nie było takiej sytuacji aby fanka została dziewczyną sławnej gwiazdy. Zawsze można pomarzyć, jednakże marzeń nie należy wiązać z rzeczywistością. A bynajmniej marzeń tego typu. Myślisz o nim cały czas? Gdy media głoszą, że ma dziewczynę załamujesz się psychicznie? Jeśli tak, to źle świadczy...

Zapamiętaj, gdy jesteś jego ogromną fanką, w tym nie ma nic złego, jednakże kiedy sądzisz iż go kochasz- wtedy nie jest już dobrze. Z reguły iż to te młodsze panienki zakochują się w dorosłych mężczyznach więc drugą rzeczą jaką powinnaś zrobić jest wytłumaczenie sobie iż ON jest dla Ciebie za stary. Może to jedna z najtrudniejszych faz tej walki z ?nałogiem?, jednakże chyba nie chcesz być postrzegana jako psycho-fanka? Następnym krokiem jest ograniczenie ?spotkań? z nim. Nie słuchaj jego piosenek, nie oglądam filmów z jego udziałem, nie oglądaj jego zdjęć oraz nie czytaj o nim. Zrób sobie na niego tak zwany szlaban. Staraj się również o nim nie myśleć. Tym okresem podczas którego będziesz walczyć ze swoim nałogiem może być tydzień, tak na początek. Podczas tego tygodnia możesz zająć się koleżankami, pospacerować z nimi, udać się na zakupy. Znajdź sobie jakąś nową, inną, ciekawą pasję, której całkowicie się oddasz.

Może nauka jakiegoś języka obcego? A może pisanie książki? Fotografia? Jakiś nowy sport? Granie na jakimś instrumencie? To już zależy od chęci. Możesz również poznać kogoś nowego, może to być również koleżanka, ale fajnie by było gdybyś poznała jakiegoś chłopca, który by Ci się spodobał. W ten sposób właśnie mogłabyś oddać swe uczucie temu chłopcu, a nie zawracać sobie głowy już tamtym gwiazdorem. Jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się Twoja terapia spróbuj jeszcze raz i jeszcze i jeszcze? aż do skutku.

Artykuł napisany przez Euisphera

-----------------------------------------------

Jeżeli spodobał Ci się artykuł - pomóż nam i kliknij Lubię to

Wasze opinie (38)

 • Musisz się zalogować, aby skomentować ten artykuł
 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Nie jestes sama.Nie wiem,czy to milosc,bo to raczej byloby dziwne,ale mam kompletnego fiola na punkcie Johnn'ego(jak widac na avatarze.Mam go na pulpicie,na gg,na winamie,i gdzie sie da,oraz wszyskie filmy,ktore ogladalam juz chyba po 4 razy hehe.On po prostu jest slodziutki i jak go nie kochac?!!

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Ja,gdy miałam 14 lat zakochałam się w kolesiu z programu telewizyjnego,wymieniłam z nim kilka wiadomości w necie,ale na tym się skończyło.Teraz mam 16 lat i pogodziłam się z tym,że nigdy z nim nie będę,ale on nigdy nie pozostanie mi obojętny,bo nie da się tego tak po prostu wymazać z pamięci.

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Ja tak samo jak Kaśka
  Mr. Anderson, Punk, Alberto, Wade Barrett, Edge, Sheamus. I wiele innych. Ja również wiążę z tym moją przyszłość.

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Nie mam zamiaru rezygnowac z PW tylko dlatego ze podoba mi sie Ian ^^

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Ja mam kilku idoli:CM Punk'a, Edge'a, Mr.Anderson'a,Wade'a Barrett'a,Justina Gabriel'a,
  Alberta Del Rio..
  Ja tak mam,ale raczej już rzadko.Nie mam zamiaru rezygnować z oglądania ich,ponieważ z Wrestlingiem wiążę całą moją przyszłość..

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Ja się zauroczyłam w Taylorze Lautnerze . xdd
  ale przejdzie mi , wiem to . ;P

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  przeszło i nie wroci :O

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  każdy ma prawo po jakims czasie to przeminie ja tak miałam z Moisesem ariasem ze 2 lata temu ale mi przeszło

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  mam idoli i nie mam zamiaru z nich rezygnować... lubię ich, lubię o nich czytać.. są dla mnie autorytetem.
  Ja osobiście uwielbiam całą Barcelonę, mój pokój jest zawalony zdjęciami zespołu i pojedynczych piłkarz. Jak dla mnie jest to normalne, bo każdy ma prawo być czyjąś fanką/fanem.

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Emmo, jest tutaj zdanie, że fanką można być, nikt tego nie zabrania, ale chodzi o zakochanie. Czytałam niedawno np. w 13, że dziewczyna pisała do jakiejś tam Gosi o poradę co ma zrobić gdyż zakochała się w Edwardzie Cullenie.

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Emma ma racje

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Moim zdaniem przecież niemożna zabronić nastolatkom mieć idoli! Każda nastolatka jest czyjąś fanką! To normalne! Sama jestem fanką kilku osób! Ale w tym artykule jest napisane, że trzeba się ograniczać, zakładać szlabany żeby tylko nie czytać o osobie którą się lubi! Może słowo "zakochać się" w gwieździe to troszkę za mocne określenie. Z tym się zgadzam ! No ale nastolatki które jeszcze nie są zakochane tak na prawdę nie wiedzą co to jest prawdziwa miłość i w ten sposób zakochują się w gwiazdach ekranu!
  Oczywiście każdy ma inne zdanie na ten temat!

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  zgadzam sie z Vicky

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  A po za tym jak napiszę np. tutaj, że "kocham" Iana to nie o to mi chodzi, że go KOCHAM, tylko, że go po prostu uwielbiam, szanuję itd., ale nie KOCHAM. Po prostu lepiej jest napisać, że go kocham.

 • Usunięty ponad 5 lata temu

  Zgadzam się z tym artykułem oprócz tego zdania "Cóż, należy szczerze wyznać, iż jeszcze nie było takiej sytuacji aby fanka została dziewczyną sławnej gwiazdy." Cały czas są takie sytuacje. Przecież jak gwiazda umawia się z gwiazdą to jedna strona może być fanem/fanką drugiej strony. Podoba mi się Ian Somerhalder, Łozo, Tomson, ale wiem, że go nie kocham. Bo jakby to było możliwe skoro go tak naprawdę nie znam? A po za tym są ode mnie dużo starsi... Zobaczcie Ian ma 32 lata a ja 12, i po prostu nie ma tematu. Nie jestem jakąś tam fanką psychopatyczną która gdyby zobaczyła Łoza podbiegłaby i rzuciła by mu się w ramiona oraz krzyczała na cały głos "Ojej. Łozo! Ojej!", nie. Ja podeszłabym spokojnie poprosiła o autograf, powiedziała, że bardzo go szanuję za muzykę jaką tworzą, może poprosiła jeszcze o zdjęcie i sobie poszła.

Copyright © 2011 Pytano.pl